Truhlářství - Götz & Slepička v Plzni
Ekologie při výroběDojezdy a dorazy dvířek a šuplíkůKvalitní ABS hrany
Co pro Vás vyrábíme...
Úvod > Kuchyňské linky

Kuchyně a kuchyňské linky

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě a investice do této místnosti je investicí dlouhodobou. Při výběru zařízení a výbavy kuchyně bychom neměli hledět pouze na vzhled, ale také a to především na kvalitu a zpracování výrobků.

3D návrh huchyňské linkyKuchyňské linky realizuje truhlářství Gösl interier v.o.s. od návrhů a zaměření až po dodávku a montáž. Návrhy lze vypracovat i v 3D provedení.

Samotné kuchyňské linky vyrábíme v širokém cenovém rozmezí, které je dáno materiálem a doplňky. Škála kuchyňských linek je od jednoduchých cenově dostupných provedení až po velmi luxusní a moderní provedení. Kuchyně od nás se tak může stát skutečným centrem Vaší domácnosti. Při jednotlivých realizacích maximálně respektujeme individualitu zákazníka.

Kuchyňské linkyKuchyně vyrábíme z laminovaných DTD a MDF desek. Dvířka jsou vyrobena z laminových desek,nebo foliovaných MDF desek a masivního dřeva. K výrobě využíváme také hliníkové rámečky a sklo.
Kvalitní pracovní desky firem WODEGO, EGGER nebo KRONOSPAN doplní funkčnost kuchyňské linky. Samozřejmostí je kompletní vybavení elektrickými spotřebiči od všech dostupných značek na našem trhu (např. MIELE, SIEMENS, AEG, BOSCH, BAUMATIC, ZANUSI, FAGOR, ELEKTROLUX apod.).

Při výběru vhodného obchodního partnera, jakožto dodavatele kování, jsme kladli důraz na kvalitu a dlouhodobou životnost těchto prvků. Z tohoto důvodu montujeme kování společnosti BLUM a HETTICH, jejichž vysoce kvalitní výrobky využíváme při výrobě našich kuchyní.Velký důraz klademe při výběru kvalitního tlumení zásuvek a dveřních pantů.

KošCelkový dojem z kuchyňských linek lze ještě zvýšit doplněním celé řady doplňků. Pro příklad uvádíme multifunkční sloupky, závěsný a drátěný program , dřezy, baterie, koše na tříděný odpad,světelné rampy apod.

Právě libovolná kombinace materiálů a doplňků umožňuje dosažení nekonečného množství variant splňujících přání každého zákazníka.

PoptávkaFotogalerie
Truhlářství - Götz & Slepička
Copyright © 2012 Truhlářství - Götz & Slepička